Takipcipaketi.com olarak, en kaliteli, güvenilir ve hızlı sosyal medya hizmetlerini sunarak kullanıcılarımıza sosyal medya platformlarında takipçi, beğeni, izlenme, keşfet, profil ziyareti, yorum, abone, üye, trendlere giriş gibi çeşitli hizmetler sunan bir Sosyal Medya Pazarlama Bayii Paneliyiz. Kullanıcılarımıza bu hizmetleri ücretli, indirimli veya zaman zaman ücretsiz olarak sunma hakkını gizli tutuyoruz ve böylece sizlerin en güvenilir Sosyal Medya Manipülasyonu Firması olarak tercih ettiği bir platform olmayı sürdürüyoruz.

Kurulduğumuz tarihten bu yana, geçmiş tecrübelerimizden edindiğimiz bilgilerle, sosyal medya hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamak için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Resmi olarak çevrimiçi satışları yapmak için gerekli vergilendirmelere riayet ediyor ve sizlere en hızlı şekilde sosyal medya fenomeni olma fırsatını sunuyoruz. Ayrıca, sürekli olarak gelişmeye ve hizmetlerimizi genişletmeye odaklanıyoruz. Kuruluşumuzun henüz ilk haftasında binlerce kişiye sunduğumuz sosyal medya hizmetlerimizi teminat olarak görüyor ve gelecekte milyonlarca yerli ve yabancı müşteriye hizmet sunma amacı taşıdığımızı belirtmek istiyoruz.

Lütfen unutmayın ki, iş bu kuruluş ücretlendirmeleri çerçevesinde hiçbir şekilde mal, para veya kripto varlıkları karşılıksız kabul etmiyoruz. İşlemlerimizi, uzaktan satış mantığı ile ticaret prensiplerine uygun olarak gerçekleştiriyoruz ve her iki tarafın da haklarını koruyan sözleşmelere bağlı kalıyoruz. Dolayısıyla, sizlerden herhangi bir ücret talep etmeden mal, para veya kripto varlık istemiyoruz. Taraflar arasındaki alım/satım işlemleri tamamen vergiye tabi ve resmi bir şekilde yürütülmektedir, bu nedenle müşterilerimize sunduğumuz hizmeti manipüle etmiyor ve memnuniyetlerini garanti altına alıyoruz.

Ayrıca, takipcipaketi.com adresine bağlı çalışanlarımızın kişisel ve özel bilgilere erişim yetkisi bulunmamaktadır. KVKK'ya uygun olarak işlenen verileriniz yüksek güvenlikli şifrelenmiş depolama sistemlerinde saklanmakta ve gerektiğinde kanıt olarak kullanılmak üzere korunmaktadır. Kişisel kart bilgileri, kripto cüzdanlar ve diğer mal varlığı bilgileri kamuya açık değildir ve takipcipaketi.com'un sahipleri tarafından görüntülenemez. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.